15.01.00
1. Závod Poháru Elity a žebříčku A, B v LOB
Jilemnice
Mapa: Hraběnka
Kat.: Jméno: Umístění:
PN Pavel Karmazín 1.
Vojtěch Tvrdek 3.
Eva Hamáčková 4.
16.01.00
2. Závod Poháru Elity a žebříčku A, B v LOB
Jilemnice
Mapa: Hraběnka
Kat.: Jméno: Umístění:
PN Vojtěch Tvrdek 1.
Eva Hamáčková 2.
19.03.00
8. ročník MOBu
Praha - Modřany
Kat.: Jméno: Umístění:
DT - M Vojtěch Tvrdek 6.
Bohuslav Hamáček 18.
KT - Ž Lenka Mezníková 2.
Lucie Mezníková 3.
Kristina Hamáčková 14.
KT - M Vladimír Mezník 5.
Jakub Šimon 21.
Vojtěch Tvrdek ml. 22.
Pavel Žák D
02.04.00
1. závod pražského žebříčku
Lysá nad Labem
mapa: Sv. Václav
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie Mezníková 2.
D12 Kristina Hamáčková 4.
D21 Eva Havelková 51.
Lenka Mezníková 61.
D45 Eva Hamáčková 4.
H12 Vojtěch Tvrdek ml. 10.
H14 Pavel Žák 26.
H35 Vladimír Mezník 8.
Jan Marek 12.
H45 Bohuslav Hamáček 24.
H45 Vojtěch Tvrdek 25.
  8.4.2000
2. závod pražského a 1. závod středočeského žebříčku
Borotice
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie Mezníková 1. ( 1.)
D16 Lenka Mezníková 2. ( 1.)
D21 Eva Havelková 22.
H10L Václav Šimon 15. ( 7.)
H12 Jakub Šimon 9. ( 3.)
Petr Bouda 16. ( 6.)
H35 Vladimír Mezník 12.
H45 Vojtěch Tvrdek 19.
Bohuslav Hamáček 23.
N4 Michal Tůma 11.
09.04.00
3. závod pražského a 2. závod středočeského žebříčku
Nový Jáchamov
Mapa: Habrový potok
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina Hamáčková 4. ( 2.)
D16 Lenka Mezníková 4. ( 1.)
D21 Eva Havelková 32.
D45 Eva Hamáčková 9.
Linie Václav Šimon 2. ( 2.)
Anna Marková 8. ( 4.)
H12 Jakub Šimon 7. ( 3.)
Petr Bouda 16. ( 6.)
Vojtěch Tvrdek 17. ( 7.)
Tomáš Havelka 19. ( 8.)
H14 Milan Bouda 11. ( 3.)
Jakub Libiš 37. ( 12.)
Pavel Žák 38. ( 13.)
H35 Vladimír Mezník 6.
Jan Marek 10.
Milan Bouda st. 21.
H45 Vojtěch Tvrdek 20.
Bohuslav Hamáček 22.
T3 Michal Tůma 11.
T7 Hynek Šaman 8.
15.04.00
4. závod pražského a 3. závod středočeského žebříčku
Motel Bouchalka
Mapa: Hrobiště
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina Hamáčková 3. ( 1.)
D16 Lenka Mezníková 2. ( 1.)
D21A Eva Havelková 44.
D45 Eva Hamáčková 5.
H10L Václav Šimon 14. ( 3.)
H12 Jakub Šimon 5. ( 1.)
Tomáš Havelka 13. ( 5.)
Petr Bouda 14. ( 6.)
H14 Milan Bouda 11. ( 4.)
H35 Vladimír Mezník 5.
H45 Bohuslav Hamáček 31.
Vojtěch Tvrdek 35.
T4 Pavel Tůma 16.
16.04.00
4. závod středočeského žebříčku
„Zlatá šiška“ - Peruc
Mapa: Peruc
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 1. ( 1.)
D10 Lucie Mezníková 1. ( 1.)
D12 Kristina Hamáčková 2. ( 2.)
D16 Lenka Mezníková 1. ( 1.)
D21A Eva Havelková 5.
D45 Eva Hamáčková 4.
H10L Ondřej Karmazín 8. ( 5.)
H12 Jakub Šimon 1. ( 1.)
Tomáš Havelka 3. ( 3.)
Petr Bouda 9. ( 9.)
Vojtěch Tvrdek 12. ( 12.)
H14 Milan Bouda 3. ( 1.)
H21A Pavel Karmazín 10.
H35 Vladimír Mezník 6.
Jan Marek 7.
Milan Bouda 12.
H45 Vojtěch Tvrdek 9.
Bohuslav Hamáček 12.
N Pavel Tůma 1.
Michal Tůma 3.
21.4. – 23.4.2000
Veteran Cup
Turnov
Map: Klokočí; Kost – jih; Kozlov
Kat.: Jméno: Umístění:
D45 Eva Hamáčková 10.
H45 Vojtěch Tvrdek 17.
Bohuslav Hamáček 21.
29.4. – 1.5.2000
Česko – Saské dny OB
Petrovice - Lückendorf
Mapy: Seleška II; Seleška; Scharfenstein
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 2.
D10 Lucie Mezníková 1.
D12 Kristina Hamáčková 4.
D35 Eva Havelková 12.
Alena Marková 24.
D45 Eva Hamáčková 7.
H10L Ondřej Karmazín 21.
H21AL Pavel Karmazín 19.
H35 Vladimír Mezník 14.
Jan Marek 21.
H45 Vojtěch Tvrdek 26.
Bohuslav Hamáček 31.
T4 Alena Karmazínová 6.
13.05.00
5. závod pražského a středočeského žebříčku
Kozmice
mapa: Meduna 2
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 6. ( 1.)
D12 Kristina Hamáčková 7. ( 2.)
D16 Lenka Mezníková 2. ( 1.)
D21A Eva Havelková 33.
D45 Eva Hamáčková 3.
H10L Václav Šimon 3. ( 1.)
Ondřej Karmazín 10. ( 4.)
H12 Jakub Šimon 6. ( 1.)
Tomáš Havelka 9. ( 2.)
Vojtěch Tvrdek 13. ( 4.)
Petr Bouda 19. ( 8.)
H14 Milan Bouda 11. ( 3.)
H21A Pavel Karmazín 29.
H35 Jan Marek 10.
Milan Bouda 22.
H45 Bohuslav Hamáček 20.
Vojtěch Tvrdek 22.
N Alena Karmazínová 3.
Michal Tůma 10.
14.05.00
6. závod pražského a středočeského žebříčku
Přebory prahy a středočeské oblasti
Tuchlovice
Mapa: U Obory
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 2. ( 1.)
D10 Lucie Mezníková 1. ( 1.)
D12 Kristina Hamáčková 1. ( 1.)
D16 Lenka Mezníková 5. ( 1.)
D21A Eva Havelková 33. ( 5.)
D45 Eva Hamáčková 4. ( 1.)
H10L Ondřej Karmazín 5. ( 2.)
Václav Šimon 10. ( 3.)
H12 Petr Bouda 3. ( 1.)
Vojtěch Tvrdek 5. ( 3.)
Jakub Šimon 10. ( 6.)
H14 Milan Bouda 5. ( 3.)
H35 Vladimír Mezník 7. ( 2.)
Jan Marek 8. ( 3.)
Milan Bouda 20. ( 6.)
H45 Vojtěch Tvrdek 17. ( 4.)
Bohuslav Hamáček 18. ( 5.)
N3 Alena Karmazínová 2.
Michal Tůma 7.
20.05.00
1. zemský žebříček B - Čechy
Horní Jelení
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 46.
D16B Lenka Mezníková 11.
H35B Vladimír MEZNÍK 27.
H45B Bohuslav Hamáček 36.
K2 Lucie Mezníková 5.
21.05.00
2. závod žebříčku B - Čechy
Nová Paka
Mapa: Zlámaniny
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 50.
D16B Lenka Mezníková 13.
H35B Vladimír Mezník 11.
H50B Bohuslav Hamáček 35.
K3 Lucie Mezníková 9.
28.05.00
7. závod pražského žebříčku
Drásov
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina Hamáčková 11.
D21A Lenka Mezníková 17.
D45 Eva Hamáčková 8.
H12 Jakub Šimon 3.
Petr Bouda 11.
Vojtěch Tvrdek 15.
H14 Milan Bouda D
H35 Vladimír Mezník 4.
Jan Marek 6.
Milan Bouda st. 15.
H45 Vojtěch Tvrdek 17.
Bohuslav Hamáček 20.
T4 Pavel Tůma 4.
Jakub Libiš 6.
03.06.00
3. zemský žebříček B - Čechy
Žihle - Poustky
Mapa: Poustky
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 52.
D16B Lenka Mezníková 1.
D45B Eva Hamáčková 10.
H35B Vladimír Mezník 21.
H50B Vojtěch Tvrdek 20.
Bohuslav Hamáček 29.
T4 Lucie Mezníková 14.
Vojtěch Tvrdek ml. 19.
Tomáš Havelka D
04.06.00
4. zemský žebříček B - Čechy
Žihle - Poustky
Mapa: Sklárna
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 47.
D16B Lenka Mezníková 7.
D35B Eva Havelková 8.
D45B Eva Hamáčková 15.
H35 Jan Marek 20.
Vladimír Mezník 27.
H45 Vojtěch Tvrdek 23.
Bohuslav Hamáček 27.
T4 Vojtěch Tvrdek ml. 15.
Lucie Mezníková 17.
17.06.00
5. zemský žebříček B - Čechy
Želízy
Mapa: Čertovy hlavy
Kat.: Jméno: Umístění:
D16B Lenka Mezníková 19.
H35B Vladimír Mezník 23.
18.06.00
6. zemský žebříček B - Čechy
Želízy
Mapa: 7 chlebů
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 23.
D16B Lenka Mezníková 19.
D35B Eva Havelková 17.
D45B Eva Hamáčková 8.
H35B Vladimír Mezník 16.
H45B Vojtěch Tvrdek 21.
4. – 6.7.2000
O štít města Sokolova – Šindelová
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina Hamáčková 6.
D45 Eva Hamáčková 8.
H12 Vojtěch Tvrdek ml. 13.
H50 Vojtěch Tvrdek 14.
Bohuslav Hamáček 16.
8. – 13.7. 2000
„Botas Vysočina Cup 2000“ – Karlštejn
Mapy: Karlštejn – východ; Zkamenělý zámek; 
            Cínová cesta; Karlštejn – západ
Kat.: Jméno: Umístění:
D12B Kristina Hamáčková 12.
D16B Lenka Mezníková 6.
D45C Eva Hamáčková 6.
H12B Vojtěch Tvrdek ml. 18.
H50 Vojtěch Tvrdek 25.
Bohuslav Hamáček D
2.-6.8.2000
5 dnů OB  - Jičín
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie Mezníková   5.
D12A Kristina Hamáčková   8.
D16B Lenka Mezníková D
H10 Václav Šimon 11.
H12A Jakub Šimon 10.
H12B Vojtěch Tvrdek   6.
H35B Vladimír Mezník   9.
H50B Vojtěch Tvrdek   2.
Bohuslav Hamáček   9.
19. – 20.8.2000
Ostrov 2000 – Ostrov u Tisé
Mapy: Volské kameny; Volská říše 
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina Hamáčková D
D45 Eva Hamáčková 12.
H12 Vojtěch Tvrdek ml. 16.
H50 Vojtěch Tvrdek 14.
Bohuslav Hamáček 16.
26. – 27.8.2000
Pěkné prázdniny v Českém ráji – Branžež
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie Mezníková 4.
D12 Kristina Hamáčková 9.
D16 Lenka Mezníková D
D45 Eva Hamáčková 14.
H10L Ondřej Karmazín 11.
Václav Šimon 13.
H12 Jakub Šimon 19.
Vojtěch Tvrdek ml. 21.
H21B Pavel Karmazín 18.
H35 Vladimír Mezník 30.
H45 Vojtěch Tvrdek 28.
Bohuslav Hamáček 36.
16.09.00
7. zemský žebříček B - Čechy
Borek
Mapa: Drábovna
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 40.
D16B Lenka Mezníková 2.
D45B Eva Hamáčková 14.
H14B Jakub Šimon 64.
H21C2 Pavel Karmazín 39.
H35B Vladimír Mezník 25.
H50B Vojtěch Tvrdek 30.
Bohuslav Hamáček 39.
K2 Václav Šimon 23.
Vojtěch Tvrdek 24.
Lucie Mezníková D
K4 Alena Karmazínová D
17.09.00
8. zemský žebříček B - Čechy
Koberovy
Mapa: Kalich
Kat.: Jméno: Umístění:
D14B Kristina Hamáčková 41.
D16B Lenka Mezníková 14.
D45B Eva Hamáčková 15.
H14B Jakub Šimon 62.
H21C2 Pavel Karmazín 39.
H35B Vladimír Mezník D
H50B Bohuslav Hamáček 21.
Vojtěch Tvrdek 32.
K4 Lucie Mezníková 5.
. Alena Karmazínová 23.
Václav Šimon 26.
Vojtěch Tvrdek 30.
23.09.00
1. závod pražského a středočeského žebříčku
Jedomělice
Mapa: Kejkol II
Kat.: Jméno: Umístění:
H10L Ondřej Karmazín 2. ( 1.)
H21A Pavel Karmazín 6.
N Alena Karmazínová 3.
23. -.24.92000
1. Mistrovství ČR v OB na krátké trati
2. Veteraniáda ČR v OB na krátké trati
3. Mistrovství ČR klubů
4. Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva
Jetřichovice
Kat.: Jméno: Umístění:
1.
D16SF Lenka Mezníková 5.
D16Finále Lenka Mezníková 8.
2.
D45 Eva Hamáčková 7.
H35 Vladimír Mezník 34.
H50 Vojtěch Tvrdek 24.
Bohuslav Hamáček D
3.
Veteráni TJ Lokomotiva Beroun 24.
Bohuslav Hamáček
Eva Havelková
Vladimír Mezník
Hamáčková Eva
Vojtěch Tvrdek
4.
Žactvo Středočeská oblast 15.
Kristina Hamáčková
Jakub Šimon
30.9. –1.10.2000
Mistrovství ČR v OB na klasické trati
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka Mezníková 35.
01.10.00
2. závod středočeského žebříčku
Žilina
mapa: U Obory
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 4. ( 2.)
D12 Kristina Hamáčková 3. ( 3.)
Lucie Mezníková 5. ( 5.)
D21 Eva Havelková 5.
D45 Eva Hamáčková 1.
H10L Ondřej Karmazín 11. ( 6.)
H12 Petr Bouda 4. ( 3.)
Vojtěch Tvrdek 12. ( 8.)
H14 Milan Bouda 12. ( 11.)
H21 Pavel Karmazín 13.
H35 Vladimír Mezník 6.
Jan Marek 12.
Milan Bouda 19.
H45 Vojtěch Tvrdek 8.
N1 Alena Karmazínová 5.
08.10.00
2. závod pražského žebříčku
Plasy
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Lucie Mezníková 7.
D21A Lenka Mezníková 28.
H35 Vladimír Mezník 4.
Miloslav Růžička 11.
14. – 15.10.2000
„Vodňanský kapr“
Krtely
Mapy: Kratochvíle; Skalice
Kat.: Jméno: Umístění:
DF Anna Marková 1.
D10 Lucie Mezníková 2.
D12 Kristina Hamáčková 2.
D16 Lenka Mezníková 1.
D35 Eva Havelková 3.
Alena Marková D
D45 Eva Hamáčková 5.
H10 Václav Šimon 4.
H12 Jakub Šimon 3.
Vojtěch Tvrdek 6.
H35 Vladimír Mezník 6.
Jan Marek 8.
H45 Vojtěch Tvrdek 9.
Bohuslav Hamáček 14.
21.10.00
3. závod pražského a středočeského žebříčku
Senohraby
Mapa: Hláška
Kat.: Jméno: Umístění:
D10N Anna Marková 5. ( 3.)
D12 Lucie Mezníková 7. ( 2.)
D21A Eva Havelková 37.
Lenka Mezníková 49.
Monika Osinová 76.
H10 Václav Šimon 7. ( 5.)
H12 Jakub Šimon 1. ( 1.)
H21A Pavel Karmazín 45.
H35 Vladimír Mezník 11.
Jan Marek 12.
H45 Vojtěch Tvrdek 12.
Bohuslav Hamáček 15.
T4 Alena Karmazínová 1.
22.10.00
4. závod pražského a středočeského žebříčku
Zdejcina
mapa: Děd
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Tereza Kalinová 5. ( 1.)
Anna Marková 14. ( 5.)
D12 Lucie Mezníková 6. ( 2.)
D14 Kristina Hamáčková 6. ( 1.)
D21A Eva Havelková 26.
Lenka Mezníková 35.
Monika Osinová 64.
H10 Václav Šimon 10. ( 5.)
H12 Jakub Šimon 2. ( 1.)
Vojtěch Tvrdek 11. ( 6.)
H35 Jan Marek 4.
Vladimír Mezník 13.
H45 Vojtěch Tvrdek 11.
Bohuslav Hamáček 18.
T Alena Marková 11.
Hynek Šaman 13.
Pavel Tůma D
N Pavla Marková 10.
28.10.00
5.závod pražského a středočeského žebříčku
Jelence
mapa: Houpačka
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 1. ( 1.)
D12 Lucie Mezníková 6. ( 3.)
D21A Eva Havelková 14.
Lenka Mezníková 28.
Monika Osinová 48.
H10 Václav Šimon 1. ( 1.)
H12 Jakub Šimon 5. ( 1.)
H16 Pavel Tůma 9. ( 4.)
H35 Jan Marek 12.
Vladimír Mezník 14.
H45 Bohuslav Hamáček 15.
29.10.00
6. závod středočeského žebříčku
Sojovice
mapa: Samá jáma
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna Marková 2. ( 1.)
Tereza Kalinová 5. ( 3.)
D12 Lucie Mezníková 9. ( 4.)
D21A Lenka Mezníková 23.
Eva Havelková 27.
Monika Osinová 41.
H10 Václav Šimon 8. ( 6.)
H12 Jakub Šimon 4. ( 1.)
H14 Michal Tůma 21. ( 11.)
H21A Vladimír Mezník 59.
H35 Jan Marek 14.
H45 Bohuslav Hamáček 16.
N4 Pavel Tůma 2.
4.11. - 5.11.2000
Mistrovství ČR v horském OB
Děčín
Kat.: Jméno: Umístění:
HD40 Eva Hamáčková + Vojtěch Tvrdek 5.
05.11.00
7. závod pražského žebříčku
Barchovice
mapa: V Horkách
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Lucie Mezníková 2.
D14 Kristina Hamáčková 7.
D21A Lenka Mezníková 15.
H35 Vladimír Mezník 3.
H45 Bohuslav Hamáček 16.
17.11.00
7. neoficiální mistrovství světa ve SMIKu
Roztyly
mapa: Hrádek
Kat.: Jméno: Umístění:
D Lenka Mezníková 2.
Lucie Mezníková 16.
Eva Hamáčková 22.
Eva Havelková 29.
Kristina Hamáčková 35.
M Vladimír Mezník 32.
Pavel Karmazín 33.
Bohuslav Hamáček 34.
Vojtěch Tvrdek ml. 53.
Vojtěch Tvrdek 54.
02.12.00
Mikulášův kufr
Praha - Roztyly
Mapa: Hrádek
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Lucie Mezníková 1.
D14 Kristina Hamáčková 9.
H16 Pavel Tůma D
10.12.00
1. závod PZL 2000 - 2001
Praha - Suchdol
Kat.: Jméno: Umístění:
Lucie Mezníková 19. ( 41.)
Vladimír Mezník 22. ( 44.)
Michal Tůma 26. ( 48.)
Pavel Tůma 28. (50.)
16.12.00
2. závod PZL 2000 
Praha - Suchdol
Kat.: Jméno: Umístění:
Lucie Mezníková   5. ( 58.)
Vladimír Mezník   6. ( 59.)
23.12.00
Sparťanská klouzačka
Praha - Petrovice
Kat.: Jméno: Umístění:
Double  Eva + Bohuslav Hamáčkovi 15.
Lucie + Vladimír Mezníkovi   16.
Vojtěch Tvrdek + Kristina Hamáčková 17.
Single Eva Havelková 9.          
Young Vojta Tvrdek ml. 14.        
23.12.00
Vánoční kufrování
Praha
Mapa: Ládví
Kat.: Jméno: Umístění:
Vladimír Mezník 11.
Michal Tůma 21.
Pavel Tůma D
B Lucie Mezníková 3.
Oblastní žebříček – jaro 2000:
D12 Kristina Hamáčková 1.
D16 Lenka Mezníková 1.
H12 Jakub Šimon 1.
Tomáš Havelka 5.
Petr Bouda 6.
Vojtěch Tvrdek 9.
H14 Milan Bouda 3.
Jakub Libiš 18.
Pavel Žák 19.
Oblastní žebříček – podzim 2000:
D12 Lucie Mezníková 3.
  Kristina Hamáčková 7.
D14 Kristina Hamáčková 5.
H12 Jakub Šimon 1.
Vojtěch Tvrdek 10.
Petr Bouda 11.
H14 Michal Tůma 14.
  Milan Bouda 18.
H16 Pavel Tůma 11.
Licence pro sezónu 2001:
A Lenka Mezníková D18
B Kristina Hamáčková D14
Tomáš Havelka H12
Jakub Šimon H14
Milan Bouda H16